Volný čas a okolí obce Hovězí

Obec Hovězí se nachází nedaleko města Vsetín (6km). Díky tomu máte možnost využít nakupování v potravinářských řetězcích Albert, Kaufland, Penny ve Vsetíně, v případě, že by vám nedostačovali služby místních obchodů.


Volný čas v okolí Hovězí

Pro Beskydy jsou typickým jevem hornaté oblasti s krásnou přírodou, která ještě nebyla znehodnocena zástavbavami měst, ale pouze menšími vesnicemi táhnoucímí se skrze údolí hor.

Své akvivity si zde najdou nejen vášniví turisté, sportovci, ale také vyznavači tradiční lidové kultury. Např. v nedalekém Rožnově pod Radhoštěm doporučujeme návštěvu skanzenu tradiční lidové kultury Valašského muzea v přírodě. Pro příznivce sportu jsou zde výborné podmínky pro běžky a spoustu kvalitních lyžařských areálů pro lyžování či snowboarding. V létě naopak možnost využití nově vybudované cyklostezky Bečva nebo pro náročnější horské tůry po vrstevnicích.

Na své si příjdou i vyznavači a milovníci odpočinku a wellness, kteří můžou navštívit nedaleké resorty ve Velkých Karlovicích např. Resort Valachy.

Ubytování Babicovi - Hovězí